2023

WEJHEROWSKIE CENTRUM KULTURY
działające z pełnomocnictwa
PREZYDENTA MIASTA WEJHEROWA
ogłasza
przetarg ofertowy nieograniczony na
najem lokalu użytkowego o powierzchni 215,95 m2 wraz z ogródkiem gastronomicznym położonych na terenie obiektu Filharmonii Kaszubskiej –
Wejherowskiego Centrum Kultury przy ul. Sobieskiego 255 w Wejherowie, na okres 5 lat z możliwością przedłużenia.
Wywoławcza cena czynszu wynosi 13,00 zł netto za m2 lokalu.
Lokal przeznaczony jest wyłącznie do prowadzenia działalności gastronomicznej.
Lokal usytuowany w budynku Filharmonii Kaszubskiej - Wejherowskim Centrum Kultury. W Filharmonii znajduje się sala wielofunkcyjna (kino oraz wydarzenia sceniczne), dwie sale kinowe, galeria, sala konferencyjna oraz sale edukacyjne.
Budynek stale odwiedzany przez widzów oraz uczestników zajęć edukacyjnych. Filharmonia znajduje się nieopodal węzła komunikacyjnego. W pobliżu znajduje się parking.
Lokal wyposażony w media: prąd, woda, centralne ogrzewanie.
Szczegółowe warunki przetargu można pobrać z Biuletynu Informacji Publicznej Miasta Wejherowa oraz Wejherowskiego Centrum Kultury pod adresem :
www.bip.wck.org.pl www.bip.wejherowo.pl
oraz uzyskać w Wejherowskim Centrum Kultury przy ul. Sobieskiego 255 w Wejherowie, Czynne w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 Tel.: (58) 672 27 75, (58) 672 43 84 oraz Adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Zainteresowani udziałem w przetargu mają obowiązek zapoznania się ze stanem technicznym lokalu w obecności upoważnionego pracownika Wejherowskiego Centrum Kultury.
Termin składania ofert upływa w dniu 04.04.2023 roku o godz. 14:00