Wejherowskie Centrum Kultury poszukuje

INSTRUKTORA SZTUK PLASTYCZNYCH

Wymagania:

-               wykształcenie plastyczne,

-          uprawnienia pedagogiczne, praca z dziećmi i młodzieżą

-          kreatywność, pomysłowość

-          umiejętność pracy w zespole,

-          wysoka kultura osobista.

Podstawowy zakres obowiązków:

-          prowadzenie zajęć w zakresie sztuk plastycznych ok. 10 godzin tygodniowo w godzinach popołudniowych

-          mile widziane predyspozycje do prowadzenie zajęć z fotografii ok. 4 godzin tygodniowo w godzinach popołudniowych

Forma wynagrodzenia: umowa zlecenie, rozliczenie na własnej działalności – rachunek/faktura.

Dodatkowe informacje na ten sekcji na stronie: www.sekcje.wck.org.pl/ pracownia plastyczna, pracownia fotograficzna bądź po numerem telefonu 058 672-27-75 wew. 25 lub. 50

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy składać na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na adres WCK: ul. Sobieskiego 255, 84-200 Wejherowo, do dnia 01 marca 2019 r. do godz. 12:00. Dokumenty aplikacyjne należy opatrzyć klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z „RODO” – Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Wejherowskie Centrum Kultury zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

 

Klauzula informacyjna dla kandydata rekrutującego  w Wejherowskim Centrum Kultury w Wejherowie

Działając na podstawie „RODO” [Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych], wobec podania przez Panią/Pana danych niezbędnych dla potrzeb rekrutacji, prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją:

  1. Administratorem danych osobowych jest Wejherowskie Centrum Kultury w Wejherowie,               ul. Sobieskiego 255, 84-200 Wejherowo, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  2. Inspektor ochrony danych [IOD]: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: 58 677 71 37, adres do korespondencji: 84-200 Wejherowo, ul. 12 marca 195
  3. Celem zbierania danych jest realizacja zadań pracodawcy związanych z rekrutacją.
  4. Nie przewiduję się przekazywania danych innym podmiotom, nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji oraz profilowaniu
  5. Ma Pani/Pan prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia swoich danych osobowych, ograniczenia ich przetwarzania, do ich przenoszenia, prawa do wyrażania sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych oraz prawo do cofnięcia każdej wyrażonej zgody w każdym czasie z zastrzeżeniem, że cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Przysługuję Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, zajmującego się ochroną danych osobowych, w sytuacji uznania, że dane przetwarzane są niezgodnie                       z przepisami prawa.
  7. Okres przetwarzania Pani/Pana danych osobowych przez Administratora wynika     z określonych przepisów prawa.

Dokumenty kandydatów będą przechowywane w Dziale księgowości WCK przez okres 30 dni od zakończenia zbierania ofert tj do 01.04.2019 r.Brak załączników.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony. czwartek, 21 luty 2019 09:00 Lidia Szczygieł
Artykuł został zmieniony. czwartek, 21 luty 2019 09:01 Lidia Szczygieł
Artykuł został zmieniony. czwartek, 08 sierpień 2019 07:20 Lidia Szczygieł